Sprzedawca w sklepie Aligator

 Oferujemy :

  • możliwość połączenia pracy z pasją i rozwijanie swoich zainteresowań
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne rabaty pracownicze
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • pracę wg miesiąc wcześniej ustalonego grafiku
  • pracę w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjny system premiowy

Nasze wymagania:

- znajomość branży zoologicznej i doświadczenie w pracy w sklepie zoologicznym

- pasja akwarystyczna będzie dla nas szczególnie cenna

- łatwość nawiązywania kontaktu z klientem

- zaangażowanie w wykonywaną pracę i pozytywna energia

- chęć nawiązania trwałej współpracy

- akceptacja pracy w systemie zmianowym, pracy w niektóre soboty i niedziele handlowe

Twój zakres obowiązków :

  • aktywne doradzanie klientom i pomoc w zakupach
  • pogłębianie wiedzy dotyczącej każdej dziedziny zoologii i dzielenie się nią z klientami
  • dbałość o ekspozycję towaru i wizerunek sklepu
  • przyjęcie i przygotowanie towaru do sprzedaży
  • opieka nad rybami i zwierzętami w sklepie
  • obsługa komputera i kasy fiskalnej

CV proszę kierować na adres kierownikplaza@aligator.net.pl

godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Poznań Plaza
pon-sob:9:30-21:00
niedz. handlowa:10:00-20:00

SPAR
pon-sob:9:00-22:00
niedz. handlowa9:00-21:00

Cinema City
pon-sob:wg repertuaru
niedz. handlowa:wg repertuaru