Pokaż na planie centrum
Kategoria: Obuwie i Galanteria Skórzana
Nr sklepu: 262
poziom: 1
Telefon: +48 885 779 758
Strona www: https://distance.pl/

Distance – to w ostatnim czasie najszybciej rozwijająca się sieć butików z obuwiem sportowym. Na polskim rynku, firma działa od 2003 roku. Spora tradycja i pasja do sneakersów buduje tę markę i umacnia jej pozycję. Z miesiąca na miesiąc w kolekcjach SbD znaleźć można coraz to mocniejsze wydania od takich marek jak Nike, New Balance, Adidas, Reebok, Puma, Asics, Diadora, Saucony, Timberland, The North Face i Jordan Brand.

Tajemnicze słowo sneakers po przetłumaczeniu z języka angielskiego na polski to nic więcej jak trampki. Tym terminem określano wszelakiej maści obuwie sportowe. Nieważne jakiej dyscyplinie sportowej były dedykowane, dla wszystkich były to po prostu trampki.

Czy coś zmieniło się w tej materii? Nie! Sneakersy to nadal tylko buty i nimi pozostaną. Zmienił się natomiast świat i ludzie, dzięki czemu sportowe modele stały się czymś więcej. To dzięki pasji i historii, zbudowano wokół legendarnych modeli i kultowych wydań całą kulturę, która zrzesza ze sobą ludzi z całego świata. Kolekcjonerzy, pasjonaci, entuzjaści, wiedzący wszystko o swoich ulubionych modelach to sneakerheadzi.

W sneakersach uwielbiamy zapach nowej pary. Zwracamy uwagę na cieszące oko detale, podziwiamy materiały i wykonanie. Sneakersy są genialnym sposobem na wyrażenie samego siebie. Pozwalają jednocześnie określić kim jesteśmy i dają jasny sygnał, co lub kogo reprezentujemy. Chcielibyśmy mieć je wszystkie ale jest to niemożliwe. Sneaker gra staje się przez to jeszcze ciekawsza.

Mamy nadzieję, że przekażemy Wam chociaż cząstkę naszej pasji, dzięki której dołączycie do sneakersowego świata.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym oraz w naszych sklepach stacjonarnych.

sneakers.png Pokaż na planie centrum