Jean Louis David – Fryzjer/ka

Jeśli jesteś ambitną, kreatywną i otwartą osobą, która ceni sobie stabilną pracę w miłej atmosferze, pragnie ciągłego rozwoju, a fryzjerstwo nie jest jej obce – nie zwlekaj! Zostań członkiem zespołu Jean Louis David.

Twój zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie wstępnej analizy stanu włosów klienta oraz określanie ich potrzeb i oczekiwań
  • Wykonywanie różnych zabiegów fryzjerskich, takich jak strzyżenie, koloryzacja itd.
  • Przygotowanie stanowiska pracy oraz utrzymywanie go w czystości
  • Dbałość o dobry wizerunek salonu
  • Śledzenie trendów i nowości w dziedzinie fryzjerstwa oraz rozwijanie umiejętności i wiedzy w celu świadczenia najwyższej jakości usług
  • Utrzymywanie odpowiedniej relacji z klientami oraz polecanie usług salonu fryzjerskiego

Nasze wymagania:

  • Ukończona szkoła, kurs lub doświadczenie zawodowe
  • Otwartość na nowości i szkolenia
  • Entuzjazm, kreatywność i pozytywne nastawienie
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami i doradzania w doborze najlepszych rozwiązań
  • Znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa w salonie fryzjerskim
  • Zaangażowanie

To oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o współpracę
  • Konkurencyjny w stosunku  do umowy o pracę system wynagradzania
  • Szkolenia w naszej akademii
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Miłą atmosferę i profesjonalne środowisko pracy
  • Elastyczny grafik
  • Program Multisport
  • Dużą bazę klientów

Wynagrodzenie (prowizyjne): 3600 – 12000 brutto/mies.

Aplikuj już teraz: https://bit.ly/fryzjerPoznanPlaza

godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Poznań Plaza
pon-sob:9:30-21:00
niedz. handlowa:10:00-20:00

SPAR
pon-sob:9:00-22:00
niedz. handlowa9:00-21:00

Cinema City
pon-sob:wg repertuaru
niedz. handlowa:wg repertuaru