17 lutego 2018

W dniach 17-18 lutego przygotujcie się na świetną zabawę. Na scenie głównej odbywać się będą pokazy choreograficzne i zabawy taneczne prowadzone przez profesjonalną instruktorkę tańca, a wszystko to wyświetlane na wielkim ekranie. Dajcie się wciągnąć i zatańczcie w rytmie hitów The SIMS4! Czekają też na Was liczne konkursy z unikalnymi nagrodami.

W strefie „Być Gwiazdą” każdy będzie mógł spełnić marzenie i dzięki rekwizytom wcielić się w rolę znanego wokalisty, sportowca, aktora czy dziennikarza. W tym wyjątkowym miejscu poczujecie się jak prawdziwi celebryci, gdzie przed ścianką prasową w blasku fleszy będą wykonywane i drukowane zdjęcia. Nie zabraknie też ściany chwały, na której będzie można złożyć swój autograf.

W Poznań Plaza odbędzie się również jedyne w swoim rodzaju spotkanie ze znaną youtuberką MaryKateAn. MaryKateAn udzieli wywiadu i będzie rozdawać autografy, nie możecie tego przegapić!

Strefa „Być Projektantem” da Wam możliwość sprawdzenia swoich sił w grze The SIMS4 poprzez stworzenie własnego Sima i zaprojektowanie jego domu.

Czekamy na Was w Poznań Plaza!